kontakt

doradcy restrukturyzacyjni licencja MS nr 1063 oraz 1653

Poniżej publikujemy aktualne oferty sprzedaży składników w postępowaniach upadłościowych. Pamiętaj, że kupując od syndyka w postępowaniu upadłościowym, nabywasz nieruchomość ze skutkiem egzekucyjnym – bez obciążeń (tak jak od komornika w postępowaniu egzekucyjnym). Kupujesz lokal bez lokatorów. O ich wymeldowanie zadbamy przed sprzedażą.

Do każdej sprzedaży nieruchomości zastosowanie znajdują Ogólne Warunki Przetargu i Aukcji dostępnej tutaj oraz Szczególne Warunki Przetargu i Aukcji dostępne niżej, osobno dla każdej z nieruchomości.


Mieszkanie Bydgoszcz – Bielawy – 110.825 zł – UDZIAŁ 1/2

CENA ZA UDZIAŁ 1/2 w prawie własności

Oferta sprzedaży dotyczy udziału 1/2 we własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej o powierzchni użytkowej 62,73m2, położonej w Bydgoszczy na os. Bielawy. Nieruchomość znajduje się na pierwszej kondygnacji (parter) bloku trzypiętrowego.

Dla wskazanej nieruchomości Sąd Rejonowy w Bydgoszczy prowadzi Księgę Wieczystą o numerze BY1B/00103922/8.

Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość nie posiada balkonu. Wyposażona jest w instalacje wodociągową, kanalizacyjną, gazową, elektroenergetyczną oraz centralnego ogrzewania. Na podłogach w pomieszczeniach znajduje się mozaika parkietowa oraz płytki ceramiczne. Na ścianach gładzie malowane, boazeria oraz również płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCW. 

Standard lokalu – do zamieszkania. 

Kontakt telefoniczny jedynie w godzinach 8-16.

SZCZEGÓLNE WARUNKI PRZETARGI I AUKCJI

Pobierz: Operat_Jurasza / Szczegóły na  OTODOM.pl

kontakt: Klaudia Lewandowska, k: 798 472 658, m: kl@kasnowski.pl

data dodania: 10.01.2023