kontakt

o kancelarii

KASNOWSKI i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.j. 

to zespół radców prawnych, będących jednocześnie doradcami restrukturyzacyjnymi, świadczący od 2016 roku usługi z zakresu obsługi prawnej dla przedsiębiorstw i reprezentacji przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Usługi prawne kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców oferując kompleksowe doradztwo w zakresie prowadzonej działalności oraz reprezentację w postępowaniach cywilnych i gospodarczych. Nie ograniczamy się do zwykłej pomocy prawnej. Obsługa obejmuje również problemy natury księgowej, podatkowej i strategicznej. Zapewniamy wsparcie we wszystkich obszarach i etapach prowadzenia biznesu. Doradzamy i bierzemy za to odpowiedzialność.

Obsługujemy również kompleksowo procesy upadłościowe i restrukturyzacyjne przedsiębiorstw reprezentując wierzycieli, dłużników i pozasądowe organy postępowań (syndyków, nadzorców, zarządców). Doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych w takim charakterze pozwala nam należycie reprezentować interesy naszych Mocodawców.