Bydgoszcz
Mieszkanie, 53,61m2, Konopna, Szwederowo, Bydgoszcz
Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość lokalową mieszkalną o powierzchni użytkowej 53,61 m2, położoną w Bydgoszczy przy ul. Konopnej. Nieruchomość znajduje się na dwunastej kondygnacji dwunstokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego pięciokondygnacyjnego. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,90 m2 oraz udział 5651/447252 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności gruntu.
Budynek, w którym znajduje się lokal powstał w 1987 roku w technologii z tzw. „wielkiej płyty”. Budynek ocieplony, stolarka okienna PCV. W budynku znajduje się winda.
Stan techniczny budynku dobry, dobrze prowadzona gospodarka remontowa, niezbędne remonty wykonywane na bieżąco.
W skład lokalu wchodzi :
- 2 pokoje,
- kuchnia,
- przedpokój,
- łazienka.
Nieruchomość posiada piwnicę.
Na podłogach w pięciu pokojach panele podłogowe, w przedpokoju, kuchni, łazience oraz WC płytki ceramiczne. Na ścianach w pokojach oraz przedpokoju tapety, w łazience i WC płytki ceramiczne, w kuchni tapety i płytki ceramiczne.
Nieruchomość w odległości około 1,5 km od ścisłego centrum miasta.
Nabywca zobowiązany będzie do pokrycia kosztów związanych z zawarciem umowy.
Syndyk nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Sprzedaż dokonywana jest z wolnej ręki na rzecz nabywcy, który zaoferuje najwyższą cenę.
Rachunek do wpłaty wadium:











